Waterpolo


D.J.K.-ZAR is een club met sportieve ambities. Wij tellen momenteel drie jeugdteams in verschillende leeftijdscategorieën, een dames team en vijf heren teams waarvan heren 1 op bondsniveau speelt.

Waterpolo Tafelrooster

Tafelrooster DJK-ZAR


Het W-rooster voor de 2e helft is er.

De tijden zijn zoals die op dit moment bekend zijn, voor wijzigingen zie Sportlink app. Als je een keer niet kunt, regel dan zelf even vervanging en meldt dat even bij mij via djkzaramsterdam@gmail.com

op het rooster staan ook een aantal cursisten die in januari de cursus doen, zij worden hierop nog ingedeeld.

Met vriendelijke groet,
Danny Karstens
DJK ZAR waterpolocommissie afd. officialzaken

Noteer in je agenda wanneer je achter de tafel moet, niets is vervelender dan een wedstrijd te moeten beginnen zonder complete tafel. 

Om te weten wat je moet doen staat hieronder een korte beschrijving:

 

Voor je begint:

  • Bij de eerste wedstrijd moet de tafel worden ingericht, dit betekent vlaggetjes klaarleggen, fluitjes klaarleggen, reserve klok klaarleggen, pennen klaarleggen en de map klaarleggen.
  • Indien het een jeugdwedstrijd betreft staat er ook een spelleider op de kant. Tussen haakjes staat de naam van de spelleider in het onderstaande schema.
  • Het koffertje van het elektronische scorebord moet worden aangesloten op de speciale stekkerkast die in het kastje zit waar ook het koffertje in zit. (bij het badmeestershok)

 

Gedurende de dag:

  • Alle voorkomende zaken m.b.t. de wedstrijd (p-tjes, doelpunten, w functionarissen ingevuld, enz) bijhouden op de tablet. Tijdwaarneming bedienen en i.v.t. de 30 seconden klok bedienen.

 

Aan het einde van de dag:

  • Moeten de tafelbenodigdheden weer worden opgeruimd in de kist, wat blijft liggen raakt zoek.
  • Moet het koffertje weer in het kastje waar de stekker van het kloksysteem ook zit

 

W-rooster in excel

 

Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 14 januari 2017        
33825 M-DG3A DJK-ZAR DG1 ZV De Zaan DG 3 17:20 Jelmer v.d. Jagt Sebastiaan Visser  
32164 M-H4B DJK-ZAR H5 Oceanus H5 18:00 Mathias Vinke Andrey Fyodorov Sander Herruer
32300 M-HRA DJK-ZAR H2 De Ham H3 18:45 Max v.d. Brink Eric Willersen Constant v. Heemst
2631 B-H3B DJK-ZAR H1 AZ&PC De Futen H1 19:45 Danny de Fouw Antoine Thewessen Kuno Rijnhart
32281 M-H3B DJK-ZAR H3 De Reuring H2 21:00 Martin v.d. Berg Wesley Dieckman Bobby Kwakkel
31259 M-H4C DJK-ZAR H4 KZC H4 21:45 Erik Schriever Ton Buffing Danny Karstens
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 21 januari 2017        
33899 M-CG1A DJK-ZAR CG1 De Amstel CG1 17:30 Gerda Bouwman Isabella de kromme Tamara v.d. Zeijden
36569 M-D2A DJK-ZAR Da1 ZV Noordkop Da1 18:15 Dennis de Waal Eric Willersen Tamara v.d. Zeijden
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 28 januari 2017        
30629 M-HRA DJK-ZAR H2 Watervlo H2 17:45 Max v.d. Brink Constant v. Heemst Robert Wagenaar
1216 B-H3B DJK-ZAR H1 Flevo H1 18:45 Antoine Thewessen Danny de Fouw, Wietze Feddema
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 4 februari 2017        
32468 M-DG3A DJK-ZAR DG1 De Reuring DG1 17:45 Isabella de Kromme Tamara v.d. Zeijden  
36593 M-D2A DJK-ZAR Da1 De Ham Da3 18:30 Eric Willersen Dennis Ketelaars Tim Buffing
30517 M-H3B DJK-ZAR H3 KZC H3 19:15 Gerda Bouwman Bianca v. Leeuwen Diana de Leu
33618 M-H4C DJK-ZAR H4 Het Y H7 20:00 Jelmer v.d. Jagt Sebastiaan Visser Marga Huttema
30744 M-H4B DJK-ZAR H5 Aquafit H2 20:45 Martin v.d. Berg Rogier Aandewiel Vulco Zieren
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 11 februari 2017        
33005 M-HRA DJK-ZAR H2 ZPC AMERSFOORT H5 17:45 Andrey Fyodorov Diedrik Broekman Ferry Berge Henegouwen
2600 B-H3B DJK-ZAR H1 De Rijn H1 18:45 Wesley Dieckman Antoine Thewessen Wietze Feddema
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 18 februari 2017        
32598 M-CG1A DJK-ZAR CG1 De Reuring CG1 17:30 Raiza Schokker Diana de Leu Cursist
36617 M-D2A DJK-ZAR Da1 De Reuring Da1 18:15 Marga Huttema Danny Karstens Cursist
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 11 maart 2017        
33364 M-DG3A DJK-ZAR DG1 West-Friesland (SG) DG1 17:20 Frits Bouwman Cursist  
33144 M-H3B DJK-ZAR H3 ZV Noordkop H2 18:00 Bobby Kwakkel Sebastiaan Visser Cursist
32496 M-HRA DJK-ZAR H2 DAW H2 18:45 Jelmer v.d. Jagt Bart Uit den Boogaard Cursist
1790 B-H3B DJK-ZAR H1 DAW H1 19:45 Jeroen Nagy Antoine Thewessen Wesley Dieckman
31480 M-H4C DJK-ZAR H4 De Snippen H4 21:00 Danny de Fouw Mathias Vinke Cursist
31238 M-H4B DJK-ZAR H5 HZC de Robben H4 21:45 Martin v.d. Berg Tim Zieren Cursist
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 18 maart 2017        
30364 M-CG1A DJK-ZAR CG1 Aquarius CG1 20:00 Raiza Schokker Helga Greeve Cursist
36641 M-D2A DJK-ZAR Da1 DAW Da2 20:45 Eric Willersen Dennis Ketelaars Ton Buffing
32937 M-H3B DJK-ZAR H3 DAW H4 21:30 Gerda Bouwman Saskia Pot Irma Willersen
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 25 maart 2017        
36649 M-D2A DJK-ZAR Da1 West-Friesland (SG) Da1 17:30 Danny de Fouw Peter van Dartel Cursist
32280 M-HRA DJK-ZAR H2 Oceanus H2 18:15 Isabella de Kromme Tamara v.d. Zeijden Raiza Schokker
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 1 april 2017        
32969 M-DG3A DJK-ZAR DG1 AquaWaarD DG1 17:20 Cursist Cursist  
30557 M-CG1A DJK-ZAR CG1 VZV CG1 18:00 Mathias Vinke Peter van Dartel Sander Herruer
33233 M-HRA DJK-ZAR H2 Het Y H4 18:45 Robert Wagenaar Max v.d. Brink Marga Huttema
2819 B-H3B DJK-ZAR H1 KZC H1 19:45 Maarten v. Waveren Wesley Dieckman Kuno Rijnhart
               
Sportplaza Mercator, AMSTERDAM - 8 april 2017        
31646 M-CG1A DJK-ZAR CG1 De Waterwolf CG1 17:30 Kelly Willersen Irma Willersen Cursist
36675 M-D2A DJK-ZAR Da1 KZC Da1 18:15 Ton Buffing Erik Schriever Dennis de Waal
31901 M-H3B DJK-ZAR H3 ZV De Zaan H6 19:00 Helga Greeve Tess Bouwman Brigitte v.d. Louw
32236 M-H4C DJK-ZAR H4 ZV De Zaan H9 19:45 Frits Bouwman Danny Buffing Wessel Eriks
32411 M-H4B DJK-ZAR H5 ZV De Zaan H8 20:30 Jeroen Nagy Nico Helmes Cursist